Domů   Seznam čísel   Kontakt   www.FAVEA.cz   www.FAVEA.com  
 

Sídlo společnosti:
FAVEA, spol. s r. o.

Boženy Němcové 580
742 21 Kopřivnice
Tel.: ++420 777 719 781
Fax: ++420 556 880 334
www.favea.cz
Kontaktní email: favea@favea.cz

Obchodní zastoupení:
Favea Trade, s.r.o.
Boženy Němcová 580/1b
742 21 Kopřivnice
www.favea-trade.cz

Kontaktní email: info@favea-trade.cz

Webmaster: tomas.krajicek@favea.cz

Jak nás najdete

Cestujete-li letecky:
Z letiště Ostrava-Mošnov trvá cesta do sídla společnosti FAVEA cca 30 min. jízdy. Po výjezdu z letiště zahněte doprava - silnice č. 58 - směr jízdy Příbor - Nový Jičín Po příjezdu do města Příbor sledujte dopravní značení v centru směr "Kopřivnice" - budete se stále nacházet na silnici č. 58. Do Kopřivnice přijedete asi po 5 km jízdy.Sledujte stále dopravní značení "Kopřivnice". Již na začátku města uvidíte informační tabuli "FAVEA". Tabule jsou umístěny na všech nejdůležitějších přístupových cestách a nejdůležitějších křižovatkách. Provedou Vás přes celé město (orientační směr Štramberk). Naše společnost se nachází poblíž - cca 50 m za známou restaurací "Katolický dům". Před touto restaurací je poslední informační tabule navádějící Vás k odbočení doprava ihned za touto restaurací.

Cestujete-li autem:
Přístupová cesta ze severu (od města Ostrava) je stejná jako od letiště tj. cestujete po silnici č. 58 - Ostrava - Nový Jičín. Letiště budete mít po pravé straně ve směru jízdy.
Přístupová cesta z jihu (od měst Praha, Brno, Bratislava) - na dálnici (D1) a poté silnici pro motorová vozidla (E462) sledujte dopravní orientační značení Olomouc. V městě Olomouc sledujete dopravní značení - směr "Ostrava", případně "Český Těšín" - silnice pro motorová vozidla (E462). Pokračujte po této silnici (přes Nový Jičín) až do Příboru. Před městem podle orientačního značení odbočte doprava směrem k městu, poté již budete navigován na silnici č. 58 - směr Kopřivnice. Další směr je shodný s cestou od letiště Ostrava-Mošnov.

Pokud máte k dispozici navigaci GPS:

Souřadnice Favea Kopřivnice jsou:

49 X 35,645 N     18 X 08,600 E